15/9 Speciale Fun-meeting voor jeugd voor leden & niet-leden: maak kennis met VITA atletiek!

Funmeeting op zondag 15 september 2019

Wat?

Een voormiddag vol plezier met de jeugdatleten van VITA. Verschillende ludieke

proeven zullen in kleine groepjes door de kinderen vervolledigd worden. Achteraf

worden ze beloond met een lekkere pastabeker en verrassing.

Voor wie?

Voor kangoeroes, benjamins, pupillen en miniemen.
Ook niet-leden mogen deelnemen, je mag dus gerust een vriend(in), broer, zus, … meevragen.

Praktisch?

De atleten worden ten laatste om 09 : 45 uur verwacht op de atletiekpiste van Ninove. Daar melden ze zich aan in de kantine. Deelname aan deze voormiddag  kost 2 euro. Dit geef je af bij aanmelding in de kantine.  De proefjes starten om 10 : 15 uur. Voordien is een gezamenlijke opwarming voorzien.

Het zou wel fijn zijn dat ouders ook van de partij zijn om hun kids te motiveren !

Info over onze jeugdatletiek bij vita is voorzien om 10:15 in ons clubhuis.

Vanaf 11:30 is er spaghetti bolognaise te verkrijgen in ons clubhuis !

Inschrijven?

Om praktische redenen vragen wij om vooraf in te schrijven. De uiterste datum van inschrijving is donderdag 12 september 2019! Dit kan je doen door onderstaand strookje in te dienen bij de trainers of een mail te sturen naar christa.bockstael@skynet.be.

Helpen?

Helpende handen van ouders, familieleden en vrienden komen die dag steeds van pas om de verschillende proeven te begeleiden. Hiervoor kan je ook onderstaand strookje invullen of een mailtje sturen naar christa.bockstael@skynet.be.

DOWNLOAD HET STROOKJE HIER

UURROOSTER / PLANNING