Trainers

Hierna een overzicht van de VITA-trainers te Ninove.

Kangoeroe’s

kim

 

Kim Debrauwere

debrauwere.kim@gmail.com

0497/48.29.46

 

 

 

 

 


paulinePauline van der Kar
paulinevanderkar@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benjamins

 

SnipImage

Nymphe Herregodts

nymphe_herregodts@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14885779_1186057478126857_1208593829_n

Lukas Bliki

blikilukas@gmail.com

0498/79.86.14

 

 

 

 

 

 

 

 

Femke

 

Femke Van de Velde

0479/56.53.42

vandevelde.femke@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Pupillen

 

 

 

Anneleen Gees

anneleengees@hotmail.com

0474/247.020

 

 

 

 

 

 

13920950_1046503858799312_8277680745803554123_nRebecca Segers

becca.segers@hotmail.nl

0489/34.40.07

 

 

 

 

 

 

 

 

Miniemen


KImberly VinckKimberly Vinck

kimberly.vinck@hotmail.com>

0495/37.52.96

 

 

 

 

 

 

 

 

 Sammy Stroobant

Sammy Stroobant
(Werptraining miniemen + doorstromingsgroepen)

sammy.stroobant@gmail.com

0494/582414

 

 

 

 

 

 

Doorstromingsgroepen/disciplinetrainers

 

 

Sarah De Vogelaer

Doorstromingsgroep springen

 

 

 

Danny Allebosch

Halve fond / fond (doorstromingsgroep cad/schol)

danny.allebosch@telenet.be

 

 

 

 

Anja Vanbervliet

spurt/ horden (cad/schol).

anja.vanbiervliet@hotmail.com

 

 

 

Ludwig Cardon

Disciplinetrainer spurt / horden

ludwig.cardon@hogent.be

0478/ 22 43 35

 

 

Frans Mattens

 

Fans Mattens

Disciplinetrainer halve fond / fond

frans.mattens@skynet.be

0477/ 816 374

 

 

Erik De Bremaeker

Disciplinetrainer werpnummers (kogel, discus, speer)

de.bremaeker.eric@telenet.be

0472/981.346