Afscheid jeugdtrainsters Kim & Anneleen

Jeugdtrainsters Anneleen Gees en Kim De Brauwere hebben afgelopen dinsdag 27/11 hun allerlaatste training op de atletiekpiste van Ninove. Na jarenlang iedere dinsdag en donderdag op post te zijn voor onze talrijke jeugdatleten, besloten zij beiden dat het tijd was om voor andere dingen in hun leven wat meer tijd te maken. Hoewel het pijn in ons hart doet om zo twee kanjers van trainsters te laten gaan, begrijpen we de beslissing van Anneleen en Kim. Om hen nog een allerlaatste keer te bedanken om onze jeugdatleten te begeleiden werden ze dan ook nog eens extra in de bloemetjes gezet door de atleetjes en het bestuur.

Wij willen hen via deze weg ook nog eens heel hard bedanken voor alle wijsheid, techniek, plezier en sportieve prestaties die zij teweeg hebben gebracht bij onze jeugdatleten. Hopelijk zien we jullie nog af en toe eens terug opduiken op onze piste. En nog een laatste keer: bedankt Anneleen en Kim, voor jullie diensten als trainster, maar ook voor al jullie inzet naast de trainingen en jullie geweldige persoonlijkheid!