BK Masters: 1xGOUD, 3xZILVER, 1xBRONS en goud voor onze vrijwilligers

Het is al even geleden, maar we zijn onze masters en hun BK op eigen piste niet vergeten! De webmasters is terug uit vakantie, dus hoog tijd voor een verslag! Allereerst willen we onze vrijwilligers bedanken voor alle moeite om het BK gedurende 2 dagen in goede banen te leiden en de atleten de kans te geven hun sport te beoefenen ondanks de coronacrisis.

Yves zette meteen de toon met zilver op de 100m horden bij de M50 in 20″64. Op de lange afstand zagen we Kurt na lange afwezigheid op de piste terug op de 3000m steeple. Hij finishte als knappe tweede bij de M35 in 12’01”. Volgende keer moet die 12′ eraan! Bij de mannen M40 kwam Randy in actie op de 5000m, hij finishte als elfde. Wim wist dan weer brons te pakken bij de M45 in een hele knappe 16’36”. Ploegmaats Bruno en Mario finsihten respectievelijk als zevende en tiende. Knap mannen! Ook bij de M50 was VITA erbij. Guy werd knap achtste. Ondertussen werd er ook in de kampnummers een medaille gepakt. Wim pakte zilver in het verspringen met 4m60. Wim wist tot slot ook nog de kers op de taart te zetten met de Belgische titel in het hinkstapspringen met 9m09.