Aanstelling nieuwe voorzitter Atletiekclub VITA

Tijdens de voorbije bestuursvergadering werd Eddy De Vogelaer officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van onze club.

Eddy is al sinds jaar en dag verbonden met onze club (eerst als lid van AC Denderleeuw, nadien bij de fusieclubs Z.O.V.A en uiteindelijk V.I.T.A.) en hij kent dan ook al geen ander het reilen en zeilen van VITA en bij uitbreiding de atletiekwereld.

Tijdens deze periode verdiende hij zijn strepen als atleet, met sterke prestaties in tal van disciplines maar nam hij ook meerdere functies op als bestuurslid.

Vandaag kent hij –  als geroutineerd jogger –  intussen ieder baantje in Ninove en omliggende werelddelen.

In maart stopt zijn mandaat als voorzitter van de Vlaamse Atletiekliga (V.A.L.), een taak die hij gedurende 16 jaar met veel overgave vervulde. Deze ervaring zal hij kunnen gebruiken om onze club verder uit te bouwen.

We wensen Eddy veel succes toe met deze nieuwe uitdaging.