Nieuwe sponsors VITA! Nummer 1: DANILITH HOME MADE HOMES

Dat we bij VITA de afgelopen maanden volop bezig zijn met het uitbouwen van onze club, had u misschien al gemerkt. Na een nieuw trainings- en doorschuifsysteem en bouw van een tribune en een nieuwe kantine, kunnen we u vandaag fier meedelen dat VITA kan rekenen op drie nieuwe sponsors. Deze zullen ook vanaf november/december op onze nieuwe clubtruitjes prijken.

De eerste sponsor is er eentje die we te danken hebben aan onze voorzitter Peter Bliki: DANILITH ‘HOME MADE HOMES’. Danilith is een gekende sleutel-op-de-deur bouwfirma en behoort tot de grootste spelers op de bouwmarkt in Vlaanderen en België.

Logo Danilith

 

Benieuwd welke bedrijven onze club nog gaan steunen? Hou dan zeker onze website in de gaten doorheen, want later op de dag onthullen we nog onze twee andere sponsors!